ساختار معاونت
پیوندها

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 609974
بازديدکنندگان امروز: 359
کل بازديدکنندگان: 5672678
بازديدکنندگان آنلاين: 2
زمان بارگزاري صفحه: 1.1570 ثانيه
اخبار > خرید دستگاه پر انرژی رادیوتراپی پیشرفته جهت بیمارستان شهید بهشتی قم .


  چاپ        ارسال به دوست

معاون توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه علوم پزشکی قم خبر داد :

خرید دستگاه پر انرژی رادیوتراپی پیشرفته جهت بیمارستان شهید بهشتی قم .معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم، از خرید  دستگاه جدید رادیوتراپی پیشرفته برای  بیمارستان شهید بهشتی قم با کمک خیرین محترم بخش درمان خبر داد .


به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی قم  ، دکتر فرزین¬نیا در این خصوص گفت :  با توجه به نیاز استان به دستگاه جدید رادیوتراپی، پیگیری ها در خصوص تهیه این دستگاه در دستورکار قرار گرفت و جلسات کارشناسی به منظور تهیه آن با حضور خیرین محترم وکارشناسان امر برگزار شد .


وی افزود : دستگاه تهیه شده برای استان قم ، با کمک 5 میلیارد تومانی خانواده مرحوم کوهستانی و کمک هیأت امناء صرفه جویی ارزی  وزارت بهداشت و با ارز  دولتی خریداری و وارد استان شده است.


دکتر فرزین¬نیا گفت : این دستگاه ورژن سال  2019 بوده و در حالت فوتون و الکترون ، درمان انجام می دهد که در حالت فوتون  به سه انرژی و در حالت الکترون نیز به پنج انرژی مجهز است ، که روش موثر درمانی برای بیماران مبتلا به سرطان به شمار می رود.


معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم گفت : یکی از ویژگی¬های برجسته  این دستگاه ، قابلیت سر  دستگاه است که با داشتن 160  مولتی لیف کولیماتور ، امکان انجام IMRT   مطابق با استاندارد¬های جهانی را دارد.
وی گفت :  مزیت دیگر این دستگاه،  داشتن حالت الکترون است که برای درمان سرطان¬های پستان ، پوست و موارد غدد لنفاوی سطحی،  بسیار لازم و کمک کننده است .


دکتر فرزین نیا گفت : این دستگاه آماده نصب در بیمارستان شهید بهشتی بوده و به زودی، با کمک خیرین محترم و بعد از  انجام اقدامات  فنی، در مدار خدمت رسانی به مردم شریف استان قم قرار میگیرد .

 

 

 


١٠:٤٨ - يکشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ٣٦١٨٠    /    تعداد نمایش : ١٢٨خروج