ساختار معاونت
پیوندها

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 587327
بازديدکنندگان امروز: 654
کل بازديدکنندگان: 5550219
بازديدکنندگان آنلاين: 2
زمان بارگزاري صفحه: 1.5000 ثانيه
اخبار > افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت امام حسن عسگری(ع)


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت امام حسن عسگری(ع)

ساختمان جدید مرکز خدمات جامع سلامت امام حسن عسگری(ع) افتتاح شد.
مرکز خدمات جامع سلامت امام حسن عسگری(ع) در منطقه شهرک امام حسن(ع) مشغول به فعالیت است که ساختمان جدید آن در مجاورت همان مرکز، قبلی افتتاح شد.
این مرکز در مساحت 2 هزار و 300 متر و زیربنای 800 متر مربع از محل اعتبارات بازآفرینی شهری ایران و با همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان قم و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون تومان به بهره برداری رسید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به اهمیت فعالیت مراکز بهداشتی و اصل تقدم پیشگیری بر درمان گفت: توجه به زیرساخت های بهداشتی در کنار زیرساخت های درمانی از جمله مسائلی است که همواره در همه جا مورد توجه مسئولان و سیاست گذاران چرخه سلامت بوده و دانشگاه علوم پزشکی قم نیز بر همین اساس یکی از راهبردها و استراتزی های خود را راه اندازی و ارتقاء مراکز بهداشتی قرار داده است و براین باوریم که اهمیت راه اندازی و فعالیت اینگونه مراکز در سطح شهر، کمتر از افتتاح بیمارستان های مدرن نیست.
دکتر ایرانی خواه افزود: در زیرساخت های بیمارستانی به حول و قوه الهی با راه اندازی 25 هزار تخت بیمارستانی طی چند سال اخیر، تحولی عظیم در کشور رقم خورد و در همین راستا نیز 800 تخت بیمارستانی در استان قم به چرخه درمانی افزوده شد و تاحدودی منجر به  جبران عقب ماندگی های استان در این خصوص گردید.

 


٠٩:١٤ - يکشنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٣٩٦    /    تعداد نمایش : ٣٦٦خروج