ساختار معاونت
پیوندها

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 476049
بازديدکنندگان امروز: 1327
کل بازديدکنندگان: 4721442
بازديدکنندگان آنلاين: 7
زمان بارگزاري صفحه: 1.4353 ثانيه
اخبار > اهمیت و جایگاه حوزه خدمات در مراکز آموزشی و درمانی تبیین شود.


  چاپ        ارسال به دوست

اهمیت و جایگاه حوزه خدمات در مراکز آموزشی و درمانی تبیین شود.

مدیر امور عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم بر ضرورت تبیین جایگاه مهم و تاثیر گذار حوزه خدمات در مراکز ستادی و درمانی تاکید کرد.
محمد احمدی در جلسه مشترک با مسوولان امور عمومی و خدمات مراکز تابعه دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به برخی به کارگیری های نیروهای تبصره 4 در حوزهای اداری و مالی مراکز مختلف گفت: مسوولان خدمات مراکز باید نسبت به حفظ جایگاه خدمات حساس باشند.
وی با بیان اینکه نیروی انسانی مورد نیاز واحدها می بایست طبق مدیریت منابع انسانی دانشگاه پیگیری و تامین شود افزود: حضور فعالیت نیروهای خدمات در مراکز باید نظام مند و مشخص باشد.
مدیر امور عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم ادامه داد: با توجه به پایان دوران خدمت و بازنشسته شدن تعدادی از نیروهای خدمات مراکز در امسال و سال آینده، هر یک از مراکز باید نسبت به استخراج وضعیت نیروهای خدمات اقدام کنند و آمار مربوط به خروجی ها را به ستاد دانشگاه اعلام نماید.
احمدی با اشاره به واگذاری حوزه خدمات تعدادی از مراکز دانشگاه به بخش خصوصی افزود: نیروی انسانی سابق شاغل در این مراکز جهت تامین نیروی مورد نیاز دیگر مراکز مورد استفاده قرار گیرد.
وی به درخواست برخی مراکز برای واگذاری حوزه خدمات آنها به بخش خصوصی هم اشاره کرد و گفت: هر یک از واحدها که تمایل به واگذاری حوزه خدمات مرکز متبوع خود دارند باید دلائل توجهی شان را به معاونت توسعه و مدیرت منابع دانشگاه ارسال نمایند.
مدیر امور عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم اظهار داشت: درخواست های ارسالی هر یک از مراکز در کارگروه برون سپاری دانشگاه طرح و بررسی می شود. 
احمدی تصریح کرد: نیروهای خدمات تبصره 4 این مراکز که بعد از برون سپاری در اختیار دانشگاه قرار می گیرند در دیگر مراکز و یا واحدهای جدید الاحداث به کار گرفته می شوند.
وی همچنین خواستار تهیه لباس پرسنل خدمات با استفاده از تجربیات سالیان گذشته و با مسولیت مدیران مربوطه شد.
در ادامه این جلسه مسوولان خدمات مراکز ستادی و درمانی دانشگاه به تشریح و تبیین وضعیت نیروی خدمات شاغل در مراکز، طرح های در دست اقدام و برنامه های خدمات در ماه های پایانی امسال و سال آینده پرداختند.
١٠:٤٩ - سه شنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٢٦١١٥    /    تعداد نمایش : ٦٧٧خروج