ساختار معاونت
پیوندها

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 565208
بازديدکنندگان امروز: 300
کل بازديدکنندگان: 5391890
بازديدکنندگان آنلاين: 3
زمان بارگزاري صفحه: 1.4508 ثانيه
اخبار > آئین تکریم و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم


  چاپ        ارسال به دوست

آئین تکریم و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم

در مراسمی از خدمات دکتر اکرمی معاون سابق توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم قدردانی و دکتر راهبر به عنوان سرپرست این معاونت منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، در این مراسم که با حضور برخی مسئولان وزارت بهداشت، نهادهای استانی و دانشگاه علوم پزشکی قم و کارکنان حوزه های مختلف این دانشگاه در سالن شهید مفتح برگزار شد، از خدمات چندین ساله دکتر علی اصغر اکرمی در حوزه های مختلف بهداشت و درمان و معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی قم که به افتخار بازنشستگی نائل شد تجلیل و دکتر احمد راهبر به عنوان سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع این دانشگاه معرفی شد.
دکتر ابوالفضل ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم در این مراسم دکتر اکرمی را سرآمد اجرا و تکمیل طرح های عمرانی و سازندگی حوزه سلامت قم معرفی کرد گفت: ایشان در حوزه اجرای طرح ها و برنامه ها و سیاست گذاری کلان مدیریتی نقش غیرقابل انکاری داشته است و با همت تلاش ایشان به عنوان محور در کنار سایر بخش ها طرح های بزرگ عمرانی در چند سال اخیر اجرا و تکمیل و در اختیار مردم قرار گرفت.
وی با بیان اینکه علی رغم همه فعالیت ها در جهت رفع عقب ماندگی ها هنوز کارها و اقدامات بیشتری باید برای تحول و توسعه قم در بخش های مختلف از جمله سلامت انجام شود افزود: با اجرای طرح تحول سلامت و توجه اولویت های کشور به حوزه بهداشت و درمان شاهد تحولات روبه جلوئی در این زمینه هستیم که باید با همت مضاعف و برنامه ریزی گسترده تر دنبال شود تا شاهد تحقق انتظارات بحق مردم باشیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به تنگناهای اقتصادی و کینه ورزی دشمنان علیه نظام اسلامی، تنها راه برون رفت از مشکلات و مقابله با دشمن خبیث را همگرایی و یکپارچی آحاد مختلف و سیاستگذاری و توجه به اولویت های مورد نیاز مردم از سوی مسوولان عنوان کرد.
دکتر ایرانی خواه همچنین به ویژگی های بارز علمی، اجرایی و اخلاقی دکتر راهبر معاون جدید توسعه مدیریت و منابع این دانشگاه اشاره و ابراز امیدواری کرد با حضور ایشان و با استفاده از بدنه و توان کارشناسی دانشگاه در ابعاد مختلف شاهد پیشرفت روز افزون در حوزه سلامت باشیم.
دکتر علی ابرازه مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت هم در این مراسم، دانشگاه علوم پزشکی قم را از دانشگاه های موفق در مسیر تحقق برنامه ها و اجرای طرح های مختلف دانست و گفت: در هر استانی که همگرایی بیشتری بین مسوولان در حوزه اجرای و نظارت وجود داشته باشد، دامنه موفقیت ها هم گسترش می بابد.
دکتر علی اصغر اکرمی معاون سابق مدیریت و توسعه منابع دانشگاه علوم پزشکی هم در این مراسم، با اشاره به سابقه اجرایی خود در بخش های مختلف بهداشت و درمان از سال 69 تاکنون افزود: مدیریت در حوزه توسعه و منابع انسانی در چند سال اخیر از بهترین و درخشان ترین دوره های فعالیتم است.
وی با تقدیر از همراهی و پشتیبانی ارکان مختلف کارشناسی و مدیریتی دانشگاه در راستای پیشبرد اهداف و تعالی سازمانی گفت: با همدلی و مشارکت بخش های مختلف بویژه حوزه توسعه و پشتیبانی اقدامات مناسبی متناسب با وضعیت اعتباری دانشگاه در زمینه تکمیل طرح های نیمه تمام، افزایش تخت های بیمارستانی و افزایش بسترها و ظرفیت های بهداشتی و درمانی و ارائه خدمات رفاهی به کارکنان انجام شد.
دکتر احمد راهبر سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم هم در این مراسم با قدرانی از تلاش های انجام شده در سالیان اخیر بمنظور خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم در حوزه سلامت گفت: باید با همت بلند و پیگیر مسوولانه و توکل بر خدا در مسیر اعتلای هرچه بیشتر نظام اسلامی و اجرای برنامه های متناسب با نیاز بهداشت و سلامت و جامعه حرکت کرد.

 

 

 

 

 

 


١٢:٢٠ - شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٣١٠٦٠    /    تعداد نمایش : ١٧٠خروج