ساختار معاونت
پیوندها

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 565028
بازديدکنندگان امروز: 1119
کل بازديدکنندگان: 5390274
بازديدکنندگان آنلاين: 10
زمان بارگزاري صفحه: 1.3415 ثانيه
اخبار > مراسم تجلیل از کارمندان دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد.


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تجلیل از کارمندان دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد.

آیین تجلیل از کارمندان نمونه دانشگاه علوم پزشکی قم با حضور رئیس دانشگاه و معاونان برگزار شد.

دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش های کارمندان گفت: خدمت به مردم به ویژه در کشور اسلامی ایران توفیق عظیمی است که خداوند شامل حال همه ما کرده و باید قدر این نعمت عظیم را بدانیم و شاکر باشیم.
وی بیان داشت: تعهد در کار و باورپذیری امر بسیار مهمی است که همواره کارمندان به آن توجه دارند و با این روحیه در راستای خدمات رسانی به جامعه می کوشند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم به ارتقا شاخص های مختلف دانشگاه اشاره کرد و گفت: طی جلسه ای که هفته گذشته با هیئت امنا برگزار شد، ارتقا شاخص ها مطرح شد که این امر محقق نمی شد مگر با دلسوزی و تلاش کارمندان که به عنوان نیروی انسانی کارآمد و سرمایه های اصلی دستگاه به حساب می آیند.
دکتر ایرانی خواه به شرایط خاص کشور در این مقطع کنونی اشاره کرد و گفت: امروز بدخواهان نظام و کشور اسلامی ایران با همه توان در راستای خدشه دار کردن و ضربه زدن به کشور می کوشند که یکی از اقدامات آنها ایجاد شک و تردید در مسائل مختلف در میان مردم است.
وی افزود: نمی گوییم مشکلات در کشور وجود ندارد اما باید با دقت نظر و تجزیه و تحلیل مناسب اسیر جنگ روانی دشمن نشده و با اقدامات به جا تلاش های آنها را خنثی کنیم.
دکتر اکرمی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این جلسه گفت: همه تلاش های ما بر این است که بتوانیم شرایط را برای همکاران فراهم کرده تا بتوانند با آسایش و آرامش در راستای خدمات رسانی به مردم گام بردارند.
وی عنوان داشت: در خصوص پرداختی همکاران نیز تلاش شده که بتوانیم فاصله پرداختی ها را کمتر کنیم که در برخی بیمارستان ها این اتفاقات رقم خورده و در دیگر موارد نیز تلاش جدی خواهیم داشت.
دکتر اکرمی تصریح کرد: با تمامی مشکلات مالی، اما دانشگاه علوم پزشکی قم در ارزیابی ها توانسته انتظارات مردم و مسئولان را کسب کند که قدردان زحمات کارمندان هستیم.
شایان ذکر است در پایان این مراسم از کارمندان دانشگاه علوم پزشکی قم در بخش های مختلف شامل بیمارستان ها، معاونت ها، ستاد دانشگاه، درمانگاه های دولتی و... تجلیل به عمل آمد.

 

 

 
٠٨:٠٢ - پنج شنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٣٠٢٦٥    /    تعداد نمایش : ١٧٤خروج