ساختار معاونت
پیوندها

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 501638
بازديدکنندگان امروز: 1421
کل بازديدکنندگان: 4972063
بازديدکنندگان آنلاين: 5
زمان بارگزاري صفحه: 1.1076 ثانيه
اخبار > آئین معارفه مدیران جدید منابع انسانی و نوسازی و تحول اداری


  چاپ        ارسال به دوست

آئین معارفه مدیران جدید منابع انسانی و نوسازی و تحول اداری


در مراسمی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع، مدیران جدید منابع انسانی و نوسازی و تحول اداری معرفی شدند.
دکتر علی اصغر اکرمی معاون توسعه مدیریت و منابع در این مراسم که در سالن امام علی (ع) برگزار شد، با قدردانی از آقای حیدری در زمان تصدی مسولیت مدیریت منابع انسانی و آقای علوی در زمان مسولیت سرپرستی این مدیریت، آقای محمد احمدی مدیر امور پشتیبانی و رفاهی را با  حفظ سمت به عنوان سرپرست مدیریت منابع انسانی این دانشگاه معرفی کرد.
وی همچنین با تقدیر از اقدامات و فعالیت های آقای سیار در مدت مسولیت مدیریت نوسازی و تحول اداری، آقای حمید صباغیان را به عنوان سرپرست جدید این مدیریت معرفی کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع همچنین با تبیین اهمیت و جایگاه دو حوزه مدیریت منابع انسانی و نوسازی و تحول اداری به لحاظ ارتباط  با نیروی انسانی دانشگاه گفت: اهدافی که در قوانین حوزه بالادستی تعریف شده، اهداف متعالی و سختی است که باید برای اجرای آنها تلاش کرد.
دکتراکرمی با اشاره به گسترش و تقویت بخش های مختلف در چند سال اخیر گفت: باید متناسب با افزایش کمی برای حفظ و ارتقاء کیفی منابع انسانی تلاش کرد.
در این جلسه آقای محمد احمدی سرپرست مدیریت منابع انسانی به ارائه برنامه پیشنهادی در حوزه منابع انسانی پرداخت و توزیع متوازن نیروی انسانی، بازنگری در چیدمان ها، نیازسنجی آموزشی، استفاده از ظرفیت کارشناسی دانشگاه، بهره گیری از امکانات فناوری اطلاعات، نظارت بر فرآیند حضور غیاب و ساماندهی برخی پرداخت ها را از جمله طرح های پیش بینی شده در این حوزه برشمرد.
آقای حمید صباغیان سرپرست مدیریت نوسازی و تحول اداری هم در این جلسه به تشریح برنامه های پیشنهادی در این حوزه پرداخت و بر ضرورت تسریع در انجام فعالیت ها و برنامه ها با رعایت ضوابط و مقررات تاکید کرد.١٣:٢٤ - چهارشنبه ٤ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٢٨٧٥٤    /    تعداد نمایش : ١٣٤خروج