ساختار معاونت
پیوندها

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 535107
بازديدکنندگان امروز: 485
کل بازديدکنندگان: 5173840
بازديدکنندگان آنلاين: 1
زمان بارگزاري صفحه: 1.1857 ثانيه
اخبار > تکریم بازنشستگان و تجلیل از کارکنان نمونه دانشگاه علوم پزشکی قم


  چاپ        ارسال به دوست

تکریم بازنشستگان و تجلیل از کارکنان نمونه دانشگاه علوم پزشکی قم

با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم در مراسمی از بازنشستگان و کارکنان نمونه دانشگاه تجلیل شد.
 دکتر علی اصغر اکرمی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم در این مراسم گفت: بازنشستگان نقش ارزنده ای در جامعه داشته و تکریم آنها جزو وظایف ذاتی ماست که همواره به این امر افتخار می کنیم.
وی بیان داشت: اقدامات گسترده ای در سال گذشته به همت مدیران و کارمندان دانشگاه علوم پزشکی قم در راستای ارتقا سلامت و بهداشت جامعه انجام شد، که راه اندازی بیمارستان فرقانی و همچنین احداث دو کلینیک ویژه و راه اندازی بیمارستان شهدا در آینده نزدیک از جمله آنهاست.
دکتر ابوالفضل ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت استفاده مناسب از عمر و زندگی گفت: عمر انسان به سرعت در حال گذران و سپری شدن است و از این رو باید از لحظه لحظه های زندگی استفاده نموده و به بهترین شکل از آن بهره ببریم.
وی بیان داشت: با وجود همه سختی ها، اقدامات ارزشمندی به همت 5 هزار کارمندان فرهیخته دانشگاه علوم پزشکی قم در استان به جای مانده که مردم همواره شاهد اثرات آن هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم به اجرای طرح تحول نظام سلامت در دولت یازدهم اشاره کرد و گفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت یک انقلاب بود که برکات بسیاری را در حوزه سلامت و ارتقا شاخص های بهداشتی و درمانی به همراه داشته است.
دکتر ایرانی خواه تصریح کرد: در دولت دوازدهم نیز توجه به حوزه سلامت جزو اولویت ها است که باید با تلاش و همت مضاعف در گسترش اهداف این طرح بکوشیم.
وی تاکید کرد: کارهای زمین مانده در حوزه بهداشت و درمان و سلامت بسیار است که با همت شما عزیزان باید برطرف شده و شاهد رشد و شکوفایی باشیم.
در پایان این مراسم از بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی قم و کارمندان نمونه دانشگاه با اهدا لوح تقدیر شد.
٠٨:٥٧ - چهارشنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٢٧٨٠٢    /    تعداد نمایش : ٢٥١خروج