ساختار معاونت
پیوندها

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 466126
بازديدکنندگان امروز: 1343
کل بازديدکنندگان: 4633351
بازديدکنندگان آنلاين: 2
زمان بارگزاري صفحه: 1.2168 ثانيه
اخبار > برگزاری اولین همایش کشوری مدیران/ رؤسای توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی قم


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری اولین همایش کشوری مدیران/ رؤسای توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی قم

در این همایش که در آن مدیران/ روسای توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور حضور داشتند در خصوص تحولات ساختاری در طرح تحول نظام سلامت، برنامه ریزی و هماهنگی، تشکیلات ستاد دانشگاه ها و بیمارستان ها، چالش های سامانه مهندسی مشاغل، توسعه مدیران و ... بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در متن بیانیه پایانی مقرر شد:

در راستای توسعه و تحول در سازمان در حوزه سلامت، مدیریت های توسعه سازمان و تحول اداری تلاش نمایند تا با عبور از رویکردهای سنتی نگاه به تشکیلات به سمت ایجاد ساختارهای پویا و مبتنی بر دانش با هدف ایجاد بستر تسهیل ساز برای انجام مأموریت های محوله به واحدهای تابعه وزارت بهداشت و درمان حرکت نمایند و تمام سعی و تلاش و همکاری خود را جهت ارائه سناریوهای ساختاری متناسب با طرح تحول سلامت ارائه نمایند.

همچنین مقرر شد مدیران توسعه سازمان و تحول اداری، موضوعات مطروحه در همایش را به عنوان وظایف اصلی و مورد انتظار مدیریت های مزبور مورد تأکید دهند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 


١١:٠٤ - پنج شنبه ١٨ آذر ١٣٩٥    /    شماره : ٢٥٥٧٦    /    تعداد نمایش : ١٩٣خروج