• 1401/05/09 - 09:46
  • 190
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست کاری و صمیمانه مدیران حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع و معاونت بهداشتی برگزار شد

نشست کاری و صمیمانه مدیران حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع و معاونت بهداشتی برگزار شد.

 

روز یکشنبه نهم مردادماه نشست کاری و صمیمانه مدیران حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع و معاونت بهداشتی در محل سالن جلسات ساختمان معاونت بهداشتی برگزار شد.

این جلسه که به منظور آشنایی بیشتر این دومعاونت با خدمات و چالش های یکدیگر و ایجاد بستر همکاری و هماهنگی هرچه بیشتر برگزار شد، در ابتدا آقای دکتر سیامک محبی معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت استان قم به ایراد سخنانی پیرامون تنوع خدمات و صعوبتی که برای ارائه این خدمات در انجام رسالت های معاونت پرداخته و تسهیل تامین نیازهای معاونت بهداشتی در بخش منابع انسانی، منابع مالی، منابع فیزیکی، تجهیزاتی و... را از حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع خواستار شدند.

شایان ذکر است که آقایان دکتر مجتبی بافرانی، دکتر باقریان، دکتر مروج، خانم دکتر زارعی، مهندس عزیزی فر، دهقان و آقای مالمیر مدیران ارشد این معاونت به ارائه گزارش وضعیت و عملکرد و اعلام کاستی خود در ارائه خدمت پرداختند.

در ادامه آقای دکتر رضا شیروانی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع نیز با تاکید بر تقویت روابط و همکاری های مشترک دو معاونت به منظور پیشبرد و تحقق اهداف دانشگاه، اعلام نمودند که در حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع برای ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه اهتمام جدی وجود دارد و از هرگونه حمایتی دراین راستا دریغ نخواهد کرد.

 

پیرو مصوبه جلسه شورای معاونین دانشگاه، برگزاری این جلسات مشترک برای ایجاد هماهنگی و هم افزایی بیشتر معاونت ها به صورت دوره ای برگزار خواهد شد.

 

آقایان نوریانی، کردی، قمری، مهندس موسوی، مهدوی، پارسا، سلطانی و سرکارخانم حیدری مدیران محترم معاونت توسعه نیز سخنانی پیرامون وضعیت و محدودیت های دانشگاه برای حمایت از معاونت بهداشت و آمادگی خود برای تعامل و همکاری دوسویه بیان داشتند.

  • گروه خبری : اخبار معاونت توسعه
  • کد خبر : 52536

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید